Sponsorzy

 • niuniolandia.png

  Niuniolandia


  Zajmujemy się handlem zabawkami od ponad czterech lat. Jesteśmy nie tylko przedsiębiorcami, ale również rodzicami. Dlatego, proponujemy Państwu towar najwyższej jakości, renomowanych firm, nie tylko bezpieczny dla Waszych pociech, ale też wszechstronnie wspierający ich rozwój i gwarantujący wspaniałą zabawę. 


  Strona www: http://www.niuniolandia.pl/
 • Przedszkole olimpijskie.png

  Przedszkole Olimpijskie


  Przedszkole Olimpijskie to pierwsze w Niepołomicach przedszkole o profilu językowo – sportowym. Zapewniamy dziecku ciepłą atmosferę i zróżnicowanie form zajęć. Proponujemy nie tylko szeroką ofertę edukacyjną, ale staramy się stymulować rozwój umysłowy, fizyczny i estetyczny Państwa Pociech. Nasz przedszkolak jest śmiałym, rezolutnym brzdącem, który z podniesioną do góry głową wchodzi w świat kolejnych szczebli edukacji.


  Strona www: http://www.przedszkoleolimpijskie.pl
 • malutkich swiat ok.png

  Malutkich Świat


  Malutkich Świat to sklep z wysokiej jakości akcesoriami dla niemowląt i dzieci. W swojej ofercie posiadamy m.in. meble, wózki, foteliki, obuwie dziecięce, akcesoria łazienkowe, kuchenne i szkolne. Mogą tutaj Państwo skompletować wyprawkę niemowlęcą, wyposażyć pokoik dziecięcy a także zaopatrzyć swoją pociechę w unikatowe zabawki.


  Strona www: http://malutkichswiat.pl/
 • CZYSTY_SPORT_logo.jpg

  Fundacja Czysty Sport


  Fundacja Czysty Sport prowadzi szkolenia osób niepełnosprawnych uprawiających tenis stołowy, buduje fundusze stypendialne dla młodych zawodników, wspiera specjalistyczne szkolenia sportowe, a także świadczy pomoc socjalną  dla zawodników znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, powstałej na skutek doznanej kontuzji w wyniku uprawiania sportu. FCS organizuje też kursy sportowe promujące i zapoznające ze specyfiką różnych dyscyplin sportowych.


  Strona www: http://czystysport.eu
 • logo_v4.JPG

  Loguś - gabinet logopedyczny


  Prywatny Gabinet Logopedyczny „LOGUŚ” to połączenie pasji i wykształcenia. W swojej pracy wykorzystuję zróżnicowane metody i ćwiczenia, pamiętając o indywidualnym rozwoju każdego podopiecznego. Każde dziecko ma w sobie „perełkę”, którą trzeba odnaleźć i odpowiednio pielęgnować! Staram się tworzyć takie sytuacje, zadania i atmosferę, aby dziecko poczuło wiarę we własne możliwości, otworzyło się na świat, na działanie, współpracę oraz pokonywanie wszelkich trudności.


  Strona www: http://logopeda-grudziadz.pl/
 • sklep logopedia praktyczna.jpg

  Sklep Logopedia Praktyczna


  Sklep z pomocami logopedycznymi, a także książkami z dziedzin pokrewnych: pedagogiki, psychologii. 


  Strona www: http://www.logopediapraktyczna.com.pl/
 • PomOst Logo.png

  PomOst


  PomOst to agencja wyspecjalizowana w marketingu i komunikacji. Zajmujemy się także: media relations, kierowaniem projektami wydawniczymi, organizacją i nagłaśnianiem wydarzeń, promocją w mediach i kształtowaniem pozytywnego wizerunku.


  Strona www: http://www.pomost.co